Neler yeni

PaPara İle Para Yatırma

Admin

Administrator
Yönetici
Admin
Katılım
12 Kas 2018
Mesajlar
171
Beğeniler
123
#1
Bir çoğumuzun duyup'da kullanma şeklini ve yöntemlerini bilmediği para transfer birimi olan PaPara'ın kullanım koşulları.

Papara kısaca nedir?

Papara dijital bir cüzdan olarak düşünsek de diğer alternatife göre birçok avantajlı yönü bulunmakta. Bununla birlikte dijital ortamda para transferi vb konularda bizlere eski alternatife göre büyük bir desteği sağlayabilir.

Papara nasıl kullanılır?

papara.com adresinde hızlı bir şekilde hesap açarak kullanım için ilk adımı tamamlamış oluyoruz. Daha sonrasında hesap onaylama işlemlerini tamamlamanın ardından hizmetin kart modeline sahip olmak için banka hesabından veya ATM’den minimum 10TL aktarma yapıyoruz. En önemli adım olarak ” Papara Card” bölümüne girerek başvuru işlemlerini başlatıyoruz. Adres bilgilerini girerek ilerleyen işlemleri onaylıyoruz. Daha sorna'sında kartınız elinize ulaşacaktır. Ve havale ücreti sadece 1 tl'dir.

Bu dijital cüzdanın avantajları neler?

Dijital bir cüzdan görevi gören hizmet, hem dijital hem de günlük yaşantımızda önemli hizmeti dönecek.

  • Para yükleme yöntemi olarak banka hesabı ve ATM’den yapabilirsiniz.
  • Cep telefonuna, e-posta adresine ve hesap numarasına para gönderebilirsiniz.
  • En avantajlı kısmı hesabınızdaki parayı banka hesabına yatırabilir veya ATM’den paranızı çekebilirsiniz. İninal‘de bu özelliğin olamaması en büyük dezavantajıydı.
Enpara ile kıyasıya kapışacak özelliklere ve avantajlara sahip olması PayPal‘ın unutlmasına büyük yol açacak. PayPal ile işlemlerimizi ne kadar hızlı gerçekleştirsek de hizmetin Türkiye‘de gerçekleştirmesi daha fazla özelliğe sahip olmasını sağlamakta. Şuan tam anlamıyla yaygınlaşmasada bir süre sonra yavaş yavaş tanınmaya ve kullanımı artacak. Bu hizmetinin çıkmasıyla birlikte PayPal hafızalarımızdan yavaş yavaş silinmeye doğru gidecek.
 
Son düzenleme: